رونمایی از نسخه جدید آفیس!؟!؟//\\

نسخه جدید آفیس با ارتقا کارکرد برای کار با میانجی لمسی معرفی شد

نرم افزار آفیس ۲۰۱۳ با برنامه های متنوعی چون Word، Outlook، Excel، OneNote و PowerPoint به نوعی تغییر کرده که بتوان از همه آنها در میانجیهای لمسی استفاده کرد، ویژگی که مورد استفاده کاربران برنامه آفیس در تلفنهای هوشمند و تبلتها قرار دارد.

بیش از نیمی از کاربران اکنون هر سه دستگاه (تلفنهای هوشمند، تبلت و رایانه) یا حتی دستگاه های بیشتری را در اختیار دارند و ۶۰ درصد آنها اظهار می دارند که از همین دستگاه ها در زندگی حرفه ای و شخصی خود استفاده می کنند.پاسخ به نامه های الکترونیکی در نسخه جدید Outlook تسهیل شد، با نسخه جدید کاربر می تواند به طور مستقیم به یک نامه پاسخ دهد بدون این که مجبور شود پنجره جدیدی را باز کندنسخه جدید از برنامه Word مایکروسافت کاربر را ترغیب می کند که با استفاده از نام کاربردی خود وارد شده تا بداند که اخیرا چه فایلهایی را ویرایش کرده و تغییر داده است

در این نسخه جدید برنامه OneNote با طراحی کاملا متفاوت ارائه شده تا از میانجی لمسی پشتیبانی کند، به طور کلی طراحی های متنوعی در این برنامه های اجرایی صورت گرفته تا کارکرد کلی برنامه ها را بهبود بخشند و عملکرد آنها با تبلت و رایانه سازگار کنند.

برای مثال درحال حاضر برنامه Word از قابلیت ویرایش فایلها PDF برخوردار است. به این برنامه قابلیت " حالت خوانش" افزوده شده تا کاربر بتواند برخی از متنها را در تبلت خود صرفا بخواهند.

تغییراتی در برنامه Outlook و همچنین برنامه PowerPoint عملکرد این برنامه ها را برای استفاده در سال ۲۰۱۳ ارتقا داده است.

براساس اظهارات سارا روتمان از تحلیلگران نرم افزار، این نرم افزار ممکن است با فروش خوبی رو به رو شود چرا که کارآراییهای جدید دارند، ما همواره این امکان وجود دارد که برخی محصولات در اوج موفقیت خود با شکست رو به رو شوند و برنامه آفیس ۲۰۱۳ نیز از این واقعیت مستثنی نیست.

/ 0 نظر / 3 بازدید