درباره ما
دوستان
آخرین مطالب
صفحات
امكانات جانبي
 
:: برچسب‌ها:
ن : حمید رضاکمالی زاده
ت : ۱۳٩۱/٧/۱٤
نظرات ()

 

\"خواننده

دیامس خواننده و نوازنده زن فرانسوی است که اخیرا با انتشار کتابی اعلام کرد اسلام گزیده و حجاب اختیار کرده است. دیامس با نام اصلی «میلانی جورجیادس» البته در نوامبر ۲۰۰۹ در حالی که حجاب داشت از یکی از دانشگاه‌های فرانسه خارج شده بود و در آنجا از بیان هرگونه مطلبی درباره وضعیت پوشش خود به رسانه‌ها امتناع کرده بود.

ما این روزها با انتشار کتابش با عنوان «حسب حال دیامس» همگان را از زندگی، سختی‌ها و نهایتا اسلام آوردن و انتخاب حجاب آگاه کرده است.

وی در این این کتاب از زندگی بدون پدر و ورود به عرصه نوازندگی و همراهی‌اش با خواننده‌های آمریکایی و بازیگران فرانسوی و به دست آوردن مال و شهرت سخن می‌گوید و می‌گوید: در اوج موفقیت از افسردگی شدیدی رنج می‌بردم و بارها به روانشناسان مختلفی مراجعه کردم اما هیچ کدام کمکی به من نکردند.

دیامس ۳۲ ساله که دارای کودکی ۴ ساله به نام مریم است، می‌افزاید: راه حل خلاص شدن از افسردگی را در نماز و قرائت قرآن یافتم و نهایتا هنگامی که در دسامبر ۲۰۰۸ به جزیره موریس سفر کردم، شخصا اسلام گزیدم.

وی با بیان اینکه از آن زمان تصمیم گرفتم حجاب داشته باشم و مرکزی برای حمایت از ایتام ایجاد کنم، درباره واکنش‌ها به اسلام آوردنش می‌گوید: انتخاب حجاب برای بسیاری از اطرافیانم عجیب‌تر از تغییر دینم بود
:: برچسب‌ها: خواننده زن فرانسوی
ن : حمید رضاکمالی زاده
ت : ۱۳٩۱/٧/۱٢
نظرات ()
ن : حمید رضاکمالی زاده
ت : ۱۳٩۱/٧/۱۱
نظرات ()

 

 
:: برچسب‌ها:
ن : حمید رضاکمالی زاده
ت : ۱۳٩۱/٧/۸
نظرات ()

 

حیوانات بسیاری در نقاط مختلف و در حیات وحش زندگی می کنند. ما بسیاری از آن ها را به خوبی میشناسیم اما در مورد برخی از آن ها تصمیم های اشتباهی میگیریم.
به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران، بسیاری از انسان ها در مورد برخی از حیوانات نظرات مشابهی دارند و به یک چشم به آن ها نگاه می کنند. برای مثال سوسک را چندش آور و مار را سمی می دانیم. در این مطلب نگاهی داریم به تعدادی از این اشتباهاتی که ما دچار آن می شویم.

مارها

 مارها از جمله حیواناتی هستند که در مورد ان ها همیشه فکرهای اشتباه کرده ایم. بسیاری از ما این موجودات را خطرناک و سمی می دانیم در حالی که تنها 15 درصد آن ها سمی هستند و به راحتی نیز می توان آن ها را شناسایی کرد. مارها بیش از آن که ما از آن ها می ترسیم آن ها از ما می ترسند و همیشه قبل از حمله سعی می کنند تا خودشان را پنهان کنند و دوست ندارند سمشان را خرج کاری کنند که هیچ سودی برایشان ندارد. همچنین باید به این نکته توجه داشته باشید که خورده شدن حیوانات کوچک توسط مارها یکی از اصول طبیعت است.:: برچسب‌ها: زود قضاوت نکنید
ن : حمید رضاکمالی زاده
ت : ۱۳٩۱/٧/۸
نظرات ()


:: برچسب‌ها:
ن : حمید رضاکمالی زاده
ت : ۱۳٩۱/٧/۸
نظرات ()

 

نمایشگاه دستاوردهای وزارت اطلاعات از کشف و خنثی سازی تجهیزات معیوب و آلوده مورد استفاده در صنایع و مراکز حساس هسته‌ای و دفاعی که پس از انتقال به ایران توسط دستگاه‌های امنیتی پیش از اقدامات خرابکارانه کشف شده بود با حضور رسانه‌هاآغاز به کار کرد.

 
:: برچسب‌ها:
ن : حمید رضاکمالی زاده
ت : ۱۳٩۱/٧/۸
نظرات ()
 
موضوعات
نویسندگان
آرشیو مطالب
امكانات جانبي