درباره ما
دوستان
آخرین مطالب
صفحات
امكانات جانبي
 

ajib12 290x300 فقط تعجب نکنید!

این مرد بر روی تمام صورتش مو روییده است!

بقیه در ادامه مطلب.......
:: برچسب‌ها:
ن : حمید رضاکمالی زاده
ت : ۱۳٩۱/٧/٧
نظرات ()

moh4 محسن چاووشی از ایران رفت

عصر امروز خبری شوکه کننده مبنی بر خروج محسن چاووشی از ایران در برخی از وب سایت های معتبر منتشر شد، نکته جالب این بود که طولی نکشید که به سرعت در بین سایت ها پخش شد…

اما آیا این خبر حقیقت دارد؟ با ما همراه باشید…

بنابه پیگیری ما طبق اطلاعیه ای که در وبسایت رسمی محسن چاووشی منتشر شده است، خبرهای منتشر شده صحت نداشته و آقای چاوشی برنامه ای برای ترک کشور ندارد.

تصویر اطلاعیه در وب سایت آقای چاوشی:

متاسفانه برخی از وب سایت های منتشر و بازتاب کننده این خبر مجله و خبرگذاری معتبر کشور بوده و با انتشار کورکورانه این مطلب بدون هیچ تحقیق و منبع رسمی باعث اختشاش افکار عمومی شده اند

 
:: برچسب‌ها:
ن : حمید رضاکمالی زاده
ت : ۱۳٩۱/٧/٧
نظرات ()

\"معمایی

شما هم حتما در روزنامه ها و مجلات درگیر حل هزارتوهای متفاوت شده اید و شاید وقت زیادی را برای حل آنها گذاشته باشید.

به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ «جو ووس» کاریکاتوریستی است که به گفته خودش عاشق کشیدن خط های مورب و منحنی و به طور کلی خط خطی کرد است و از این علاقه خود در ایجاد بزرگترین «ماز» دنیا استفاده کرده است. این ماز دارای عرض یک متری و طولی نزدیک به ۱۱ متر است.

او گفته است که درست کردن این هزار تو خیلی آسان نیست چرا که همیشه باید یک راه را باز بگذارید و همچنین چندین راه کمکی نیز داشته باشید این در حالی است که گاهی اوقات خود من هم راه را گم می کنم.

\"معمایی

او می گوید اشتباه در کشیدن این «ماز» اجتناب ناپذیر است و ممکن است هر لحظه راه خروجی بسته شود. او ۳۰ تا ۴۰ ساعت وقت برای حل معمای خودش گذاشته است.
:: برچسب‌ها:
ن : حمید رضاکمالی زاده
ت : ۱۳٩۱/٧/٧
نظرات ()

مهری دیگر از راه رسید و مهرش را به نوگلان، دانش آموزان و شیفتگان علم ایران زمین گستراند، اما صدای زنگ مدرسه با همه شور و شوق خود، شاید رنگی از حسرت را هم بر دل برخی از آدم های این مرز و بوم بنشاند ...
:: برچسب‌ها:
ن : حمید رضاکمالی زاده
ت : ۱۳٩۱/٧/٦
نظرات ()

1 500x331 تصاویر زیبای زمین از فضا
:: برچسب‌ها: زیباستتتت!؟؟؟؟
ن : حمید رضاکمالی زاده
ت : ۱۳٩۱/٧/٦
نظرات ()


به گزارش جهان، عبدالصمد خرم‌آبادی، دبیر کارگروه مصادیق محتوای مجرمانه در گفت وگو با بخش خبری 20:30 از فیلتر شدن سایت آمریکایی گوگل و جی میل تا ساعتی دیگر خبر داد.
 رم آبادی در توضیح خبر فوق گفت: به دلیل درخواست‌های مکرر مردمی، سایت گوگل و جی میل تا ساعتی دیگر در سراسر کشور فیلتر می‌شوند.
وی در خصوص مدت زمان فیلتر این سایت نیز گفت: گوگل و جی میل تا اطلاع ثانوی در سراسر کشور فیلتر خواهند بود.
او توضیحات بیشتری در این باره نداد اما عصر امروز هم مجمع فعالان فضای مجازی انقلاب اسلامی "فرا" با صدور اطلاعیه‌ای در محکومیت توهین به پیامبر(ص)، از فعالان حوزه فضای مجازی دعوت کرد: "تا ضمن تداوم اعلام انزجار از سرویس دهنده های اینترنتی حامی محتواهای موهن به پیامبران عظیم الشان الهی، در اعتراض به عدم اقدام شایسته از سوی شرکت گوگل مبنی بر توجه به خواست مردم دنیا و اصرار بر عدم حذف محتوای موهن به پیامبر اسلام از روی سرورهای خود بویژه در جستجوگر گوگل و یوتیوب، به مدت  2 روز طی روزهای دوشنبه و سه شنبه سوم و چهارم مهر ماه جاری مطابق با 24 و 25 سپتامبر میلادی استفاده از سرویسهای اینترنتی گوگل را متوقف کنند و گوگل را از اولویت استفاده خود در فضای مجازی کنار بگذارند.":: برچسب‌ها: فیلتر شد!!!!!
ن : حمید رضاکمالی زاده
ت : ۱۳٩۱/٧/٢
نظرات ()
سومین پرچم بزرگ جهان عصر امروز جمعه با حضور محمود احمدی نژاد رئیس جمهور ، قالیباف شهردار تهران و جمعی از سران کشوری و لشگری در محل باغ موزه دفاع مقدس واقع در فراز تپه‌های عباس آباد تهران به اهتزاز در آمد  
:: برچسب‌ها: پرچم ایران
ن : حمید رضاکمالی زاده
ت : ۱۳٩۱/٧/۱
نظرات ()
 
موضوعات
نویسندگان
آرشیو مطالب
امكانات جانبي